مقالات وبلاگ سئو محور

محتوای صفحات سایت سئو محور

رپورتاژ های خبری سئو محور

محتوای تصویری اینفوگرافی

بازاریابی محتوایی یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی است، پس کلمات در وبسایت شما ارزش دارند.محتوای وب سایت شما با مخاطبان ارتباط برقرار می کند

زبان گویای کسب و کار شما محتوایی است که منتشر می شود، کاربران از طریق کلمات، فایل صوتی و یا تصاویر در یک صفحه وب سایت با کسب و کار شما ارتباط برقرار می کنند و تصمیم می گیرند که از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند یا اینکه به دنبال گزینه دیگری بروند.


محتوا برای گرندیما اهمیت دارد

بازاریابی محتوایی یکی از مهمترین کانال های بازاریابی است، پس کلمات درون سایت شما ارزش دارند. زبان گویای کسب و کار شما محتوای است که منتشر می شود، پس لازم است تا با مهارت و دقت بالایی تهیه شود. محتوای نامناسب به کانال های دیگر بازاریابی آسیب می رساند پس دوری از آن بسیار ضروری است. زمان بندی و تقویم محتوایی در فرآیند بازاریابی محتوایی اهمیت ویژه ای دارد پس ما نیز به برنامه ریزی شما متعهد خواهیم بود. کسب و کار شما با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می کند، ساختار محتوایی متفاوتی نیز دارد. ما این ویژگی ها را در تولید و انتشار محتوا در نظر می گیریمم. انتخاب کانال ها و رسانه های مناسب و بهینه یکی از مهمترین مراحل دست یابی به مخاطب در بازاریابی محتوایی است، ما در این مرحله همراه شما هستیم.


فرآیند تولید محتوای گرندیما


گزینش ساختار تدوین محتوا


گزینش رسانه یا کانال انتشار محتوا


انتخاب موضوع


انتخاب تعداد کلمات
نگارش محتوا


بررسی ساختار مناسب با SEO


تحویل محتوا طبق زمان بندی


نیاز به مشاوره دارید؟برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین پلن سئو وردپرس متناسب با کسب و کار شما را ارائه دهیم.

مشاوره


سوابق ما