وب سایت فروشگاهی

وب سایت شرکتی

وب سایت شخصیچرا طراحی سایت با گرندیما؟

گرندیما همواره در تلاش است تا با استفاده از جدیدترین متد های روز طراحی سایت را انجام دهد. در روند طراحی سایت رضایت مشتری حرف اول را برای ما می زند. علاوه بر آن ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که می توانید با خیال راحت طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

  • واکنشگرا یا ریسپانسیو
  • طراحی ظاهری زیبا
  • پنل مدیریتی
  • امنیت قوی
  • سئو و بهینه سازی فنی
  • آموزش و پشتیبانی

وب سایت شرکتی

وب سایتی که شما برای شرکت یا سازمان خود در نظر دارید، باید متناسب با فعالیت ها، اهداف و رسالت شرکت شما باشد. ما در گرندیما از یک روش یا قالب مشابه برای طراحی سایت در تمامی کسب و کارها استفاده نمی کنیم؛ بلکه در مرحله اولیه به سنجش نیازهای شما می پردازیم تا بتوانیم بهترین پیشنهاد را برای توسعه کسب و کارشما ارائه بدهیم.


وب سایت فروشگاهی

با سرچ در موتور جستجوی گوگل شما تعداد زیادی فروشگاه ساز یا برنامه های طراحی وب سایت فروشگاهی پیدا می کنید. اطلاعات بسیاری در این زمینه وجود دارد که گاهی موجب سردرگمی شما می شود. اما ما در گرندیما تلاش می کنیم تا در جلسات مشاوره و نیاز سنجی فروشگاه اینترنتی شما یک راهکار توسعه و طراحی سایت برای فروشگاه شما پیدا کنیم. ما شرایط فعلی و چشم انداز توسعه را برای کسب و کار شما در نظر خواهیم گرفت و به شما وب سایت فروشگاهی خودتان را پیشنهاد می دهیم.


وب سایت شخصی

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، یک وب سایت شخصی می تواند به بیان عقاید و دیدگاه های شما، قراردادن کاتالوگ محصولاتی که تولید می کنید، به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی که قصد ترویج آن را دارید و در نهایت فرایند برندینگ شما بسیار مفید است. علاوه بر سازمانی که در آن فعالیت می کنید، شما دارای توانایی و مهارت هایی هستید که می توانید در دنیای وب به اشتراک بگذارید و به برند شخصی خود اعتبار بیشتری ببخشید.


نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و درخواست جلسه نیاز سنجی با مشاوران ما در ارتباط باشید. پس از تکمیل فرم زیر مشاوران ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعات لازم را دریافت کنند و بتوانند پاسخ دقیق تری به شما بدهند.

مشاوره